LiRo Trans Light Route Trans

Транспортно – експедиційна компанія
Ваш надійний перевізник!

+38098 1147657
Замовити дзвінок

НЕ ЗБИРАЙТЕ — ВИБИРАЙТЕ

Переїхати буде простіше, якщо заздалегідь розпочати позбуватися від тих речей, які ви не хочете бачити на новому місці. Сприймайте переїзд як рідкісний шанс позбутися від мотлоху і зайвого скарбу. 
Коли справа дійде до упаковки, що не збирайте, а вибирайте предмети, які візьмете з собою. Тільки потрібні і улюблені речі гідні місця в новому житті. Крім коробок і пакетів під час зборів обов'язково тримайте під рукою мішок для сміття.
 
 
КРИХКІ ПРЕДМЕТИ
 
Не шкодуйте часу на упаковку крихких речей. Обертайте їх пухирчастою плівкою або підручними матеріалами - рушниками, подушками - і як можна більш ретельно. Порожні місця в коробці заповнюйте зім'ятими газетами, це дозволить зафіксувати положення крихких предметів, і Ви можете бути спокійні за їх збереження при навантаженні і транспортуванні.
 
 


ЗАПАСІТЬСЯ ПАКУВАЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ 
 
Основний масив речей зручно складати в коробки. Добре б мати варіанти різного розміру і можливість швидко роздобути додаткові - вони напевно знадобляться. 
Одяг та інші м'які речі (штори, покривала) має сенс збирати в пакети - їх можна запхнути туди, куди коробки вже не влізуть. Об'ємні ковдри, подушки, пуховики і куртки найкраще відправити в вакуумні мішки (компресійні пакети). У стислому вигляді речі займуть менше місця, а головне, не запиляться і не забрудняться.

ЗНАДОБИТЬСЯ СКОТЧ, ЖЕЛАТЕЛЬНО РІЗНОГО КОЛЬОРУ. ДЛЯ КРИХКИХ ПРЕДМЕТІВ ПРИДБАЙТЕ ПЛІВКУ З ПУХИРЦЯМИ, ДЛЯ ІНШОГО - БУДІВЕЛЬНУ ПЛІВКУ, НА ЗРАЗОК ХАРЧОВОЇ, АЛЕ В ВЕЛИКИХ РУЛОНАХ. А ТАКОЖ ПРИГОДИТСЯ ДРІБ'ЯЗКУ: МАРКЕР, НАКЛЕЙКИ-СТІКЕР, НОЖИЦІ.

 
ПРИДУМАЙТЕ СИСТЕМУ НАВІГАЦІЇ
 
Збирайте речі в порядку, який підказує логіка - в першу чергу складайте ті, якими користуєтеся найрідше. Кожну коробку має сенс пронумерувати, і краще з усіх боків написати номер. Заведіть блокнот або файл, занесіть в нього все номера і навпроти кожного докладно перерахуйте всі вміст коробки. Не лінуйтеся, цей список стане справжнім порятунком на новому місці.
 
Люди, що пережили не один переїзд рекомендують пакувати майно по кімнатах і замотувати коробки скотчем різних кольорів: нехай предмети з кухні будуть, наприклад, червоними, з дитинкою - синіми і т.д. На новому місці попросіть вантажників відразу нести їх за адресою - тобто, червоні відразу відправляться на кухню. 
 
 Зручно, якщо коробки і пакети з найбільш часто використовуваними речами будуть якось особливо позначені. Приклейте червоний стікер або просто напишіть на них: «Відкрити першої».
 

 
 

МЕБЛІ
 
Збираючи в дорогу меблі, вийміть з шаф полиці і, якщо це можливо, зніміть дзеркала. Щоб в дорозі дверці не відкрилися, оберніть цю частину плівкою. Можна закрити плівкою і кути:. Вони страждають найчастіше Меблі складної конфігурації неодмінно сфотографуйте, так її буде простіше зібрати.
 
 

ДОКУМЕНТИ ТА ЦІННІ РЕЧІ
 
Це, звичайно, і так всім зрозуміло, але про всяк випадок затримаємося на цій темі. Не варто писати на коробці «золото-діаманти» і залишати її в числі інших речей. Тримайте цінності при собі, так само як і важливі документи. 
 
Для актуальних паперів (договір з транспортною компанією, поточні рахунки і т.д.) обов'язково заведіть окрему папку.
 


КОМП'ЮТЕРИ ТА ГАДЖЕТИ

 
Вийміть з пристроїв всі кабелі та проводи. Якщо скласти все комплектами (наприклад, ноутбук і все, що до нього додається) не виходить, добре б приклеїти на дроти стікери, де буде вказано, від яких вони девайсів.
Якщо ви завжди плутаєтеся в дротах, можна сфотографувати, як все було підключено.
Перед тим, як упакувати Ваш персональний комп'ютер, радимо копіювати важливі файли на окремий носій.
 
 
 
І ЩЕ ОДНА КОРИСНА ПОРАДА
 
 
!!! Коли Ви піднімаєте або опускаєте важкі предмети, не слід нагинатися всім корпусом (згинатися в попереку), стоячи на прямих ногах. Піднімайте і ставте речі, присідаючи і тримаючи корпус прямо. Таким чином, Ви знімете напругу з попереку і перенесете його на м'язи ніг, що позбавить Вас від подальших болів в спині, а краще всього довірити це вантажникам.

По матеріалам сайту http://www.houzz.ru/ideabooks/45593515/list/ostanovite-zemlyu-kak-pereehaty-na-novuyu-kvartiru-bez-lishney-suety